A A A   Synod 2024
Diecezja Świdnicka

Adres:

Świdnicka Kuria Biskupia
pl. św. Jana Pawła II 1 
58-100 Świdnica

Czynna od poniedziałku do piątku:
- dla pracowników: od 7.30 do 15.30
- dla interesantów: od 9.00 do 14.00 (w lipcu i sierpniu od 9.00 do 13.00)

Dodatkowe dni wolne: Wielki Piątek, 8 V, 24 XII

Telefony:

 Centrala:   74 85 64 400

Wikariusz Generalny
Moderator Kurii

 bp Adam Bałabuch
Biskup Pomocniczy
74 85 64 400
 Kanclerz Kurii - Wikariusz Generalny  ks. dr Arkadiusz Chwastyk 74 85 64 411
 Notariat  ks. dr Mateusz Hajder
 ks. dr Arkadiusz Harbar
74 85 64 411
 Sekretariat Biskupa Świdnickiego  dr Małgorzata Wawszczyk 74 85 64 400
 Wydział Duszpasterski - dyrektor  ks. dr Krzysztof Ora 74 85 64 413
 Wydział Duszpasterstwa Rodzin  ks. Mirosław Rakoczy 572 304 349
 Wydział Katechetyczny - dyrektor  ks. dr Damian Mroczkowski 74 85 64 404

Wydział Gospodarczy - dyrektor

Ekonom

Referat Sztuki Sakralnej

ks. Józef Siemasz

ks. dr Sławomir Augustynowicz

ks. dr Robert Begierski
ks. Piotr Śliwka

74 85 64 406
781 112 612
‭697 622 607‬

Wydawnictwa diecezjalne - dyrektor  ks. dr Krzysztof Ora 74 85 64 413
Szkolenia dla fotografów  ks.dr  Krzysztof Ora 74 85 64 413
Rzecznik Prasowy  ks. Przemysław Pojasek 501 485 114


Poczta elektroniczna:

 Notariat  kuria@diecezja.swidnica.pl
 Kanclerz Kurii  kanclerz@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Duszpasterski  duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Katechetyczny  katechetyczny@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Gospodarczy  ekonom@diecezja.swidnica.pl
 Referat Sztuki  zabytki@diecezja.swidnica.pl
 Wydawnictwo Diecezjalne  wydawnictwo@diecezja.swidnica.pl
 Rzecznik Prasowy  rzecznik@diecezja.swidnica.pl
 Strona internetowa   www.diecezja.swidnica.pl


Konto bankowe:
Bank PKO SA o/Świdnica - nr: 82 1240 1473 1111 0010 9348 6252

Zranieni w Kościele
https://zranieni.info

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna
Radio Rodzina
Tygodnik Niedziela
Gość Niedzielny
Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Świdnickiej
Fundacja św. Stanisława
Aplikacja Drogowskaz
Portal wakcji24.pl
Kongres Małżeństw

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM